• بدون شک تبلیغات در کانال های مرتبط کسب و کار شما می تواند نتیجه و بازدهی خوبی به همراه داشته باشد. ما در این روش پست بنر تلگرام شما را در کانال های منتخب خودمان به یک کمپین هدفمند تبدیل میکنیم و شما دیگر نیازی به مذاکره با مدیران و کانالهای گوناگون برای قیمت و اعتبار سنجی کاناهای معتبر ندارید.
  • در این زمان شما می توانید به فعالیت های مفید تولید محتوا کانال خود بپردازید. ما برای شما یک کمپین می سازیم که می تواند شامل یک تصویر بنر با توضیحات و راه های ارتباطی شما باشد.

 

  • در روش تبلیغات گسترده جذب ممبر کم بوده ولی بازدهی آن خوب است که حتی پیشنهاد می شود قبل از تبلیغات گسترده چند کا ممبر اجباری یا پاپ آپ و یا اد نیترو سفارش دهید سپس تبلیغات گسترده را شروع کنید. چرا که بخاطر تعداد ممبر های کانال اعتبار شما بیشتر می شود و بازدهی دو برابر می شود.

 

✓ توجه داشته بعداز اتمام سفارش و پرداخت شما برای تبلیغات گسترده تلگرام , لینک و بنر و متن و توضیحات خود را به ایدی تلگرامی ozvsupport@ بفرستید 

✓ توجه داشته که تبلیغات گسترده زیر ۱۰۰ کا بازید نخواهد بود

 

خرید تبلیغات گسترده تلگرام

بدون شک تبلیغات در کانال های مرتبط کسب و کار شما می تواند نتیجه و بازدهی خوبی به همراه داشته باشد. ما در این روش پست بنر تلگرام شما را در کانال های منتخب خودمان به یک کمپین هدفمند تبدیل میکنیم و شما دیگر نیازی به مذاکره با مدیران و کانالهای گوناگون برای قیمت و اعتبار سنجی کاناهای معتبر ندارید...

 

توجه : حتما در سفارش خود دقت لازم را انجام دهید چون امکان بازگشت وجه نیست . حتما دقت کافی را برده و اقدام کنید 

توجه کنید که در تبلیغات گسترده کاربر خودش وارد میشود و اگر از کانال راضی بود عضو میشود ,تبلیغات در کانال ها و گروه ها صورت میگیرد . 

کاربران محترم لطفا توضیحات را دربرگه قوانین به دقت مطالعه نمایید ، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

پس از ثبت هر سفارش برای ما پیامی ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری های مکرر از سمت شما نخواهد بود.

✓ جهت انجام سریع تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.

نکته : سایت ما در قبال آپدیت ها و سیاست های تلگرام و همچنین ریزش ممبر ها مسئولیتی ندارد.

تلگرام ریل ممبر سال نو رو بهتون تبریک میگه . کیفیت رو باما تجربه کنید
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا